Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

Predajné miesta

viac informácií
Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

13. ročník Otvorených pivníc na sv. Urbana Vám ponúkne vína v 133 pivniciach

viac informácií
Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

Zoznam vinárov

viac informácií
Víno Tirnavia 2019

Víno Tirnavia 2019

viac informácií

najbližšie podujatia

zobraziť všetky podujatia

vinári

všetci vinári
 • Vínko Hupka - Hupka Vincent

  Vínko Hupka - Hupka Vincent

  Rok vzniku vinárstva: 1990
  Sme malé rodinné vinárstvo zaoberajúce sa pestovaním hrozna, výrobou a predajom akostných a odrodových vín.V pivnici v ktorej spracovávame hrozno naši predkovia dorábali víno už v 19.storočí.Okrem hroznového vína vyrábame aj nepasterizovaný hroznový mušt.
  Pri pestovaní hrozna a dorábaní vína uprednostňujeme tradičné metódy spojené so šetrným použitím moderných technológií
  Plocha obrábaných viníc: 1 ha

  viac info
 • Natali - Branislav Pútec

  Natali - Branislav Pútec

  Rok vzniku vinárstva: 2012
  Sme malé vinárstvo rodinného typu, ktoré sa nachádza na úpätí Malých Karpát. Pestovaním hrozna a výrobou vína sa v našej rodine zaoberalo už niekoľko generácií. Zučastňujeme sa na výstavách vín, kde naše vína sú kladne hodnotené, o čom svedčí viacero získaných medailí. V súčasnosti modernizujeme vinohradnícku technológiu, kultivujeme vinohrady a ponúkame ochutnávku vín.
  Plocha obrábaných viníc: 70 árov

  viac info
 • Víno Ludvik

  Víno Ludvik

  Víno Ludvik je rodinné vinárstvo rodiny Žofiakovcov s vlastnými vinohradmi v Modre, založené v roku 1989. O vinohrady sa celoročne stará Ing. Ľudovít Žofiak starší, o prevádzku vinárstva Ing. Ľudovít Žofiak mladší. V roku 2015 sa k nám pridal mladý technológ David Bejdák. Naše vína sú určené pre náročných ľudí, ktorí hľadajú mimoriadnu kvalitu, od neskorých zberov, výberov z hrozna až po slamové vína a ľadové zbery.
  Všetky naše vína fľašujeme, sudové vína nepredávame. Naše vína si vyrábame sami v prešovni s pivnicou v Pezinku na Tehelnej ulici, z vlastnoručne dopestovaného hrozna, niektoré odrody hrozna tiež nakupujeme od malých pestovateľov. Dorábame Veltlínske zelené, Rizling vlašský, Rizling rýnsky, Chardonnay, Rulandské biele, Rulandské šedé, Müller Thurgau, Devín, Dievčie hrozno a Feteascu regalu, čiže Peseckú Leánku. Z modrých je to hlavne Svätovavrinecké, Cabernet Sauvignon, Frankovka a Merlot.

  V roku 2017 sme za jeden rok získali 30 zlatých medailí za 17 druhov našich vín. Úspech našich vín v roku 2018 pokračuje, máme dve Zlaté medaily a štyri Strieborné medaily z Lyonu vo Francúzsku, kde súťažilovyše 6000 druhov vín z celého sveta, Šampióna v Národnom Salóne vín SR, Striebro z Paríža, Zlaté medaily z Brna a z Prahy, a Šampióna a Zlaté medaily z našich slovenských degustačných výstav...

  Naše víno sa snúbi s kvalitným jedlom vo vinohradníckom dome zo 17.
  storočia - Starý dom u Ludvika v Modre, ktorú prevádzkuje dcéra Barbora s manželom Michalom. Vinohradnícky dom sme si sami pamiatkovo zreštaurovali v roku 2003 a dnes je zapísaný na zozname kultúrnych pamiatok SR ako typický vinohradnícky dom. V 400 ročnej prešovni s pivničkou a obrovským otvoreným kamenným krbom poriadame ochutnávky našich vín. Na deň Pezinských pivníc poriadame ochutnávku v Pezinku v našich výrobných priestoroch na Tehelnej č.11, na deň Modranských pivníc poriadame ochutnávku v Modre, v Starom dome na Dukelskej č.2.

  viac info facebook www

prečítajte si

všetky novinky
 • Predajné miesta Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

  čítať ďalej 9. 5. 2019
 • Otvorené pivnice na sv. Urbana®

  13. ročník Otvorených pivníc na sv. Urbana Vám ponúkne vína v 133 pivniciach

  čítať ďalej 2. 4. 2019
Slovakia Travel