Deň otvorených pivníc® 2016

Deň otvorených pivníc® 2016

25. - 26. 11. 2016 - Vstupenky v predaji . Cena vstupenky 50€, v cene je bonus na nákup vína v hodnote 25€.

viac informácií
Vína na hrade Červený Kameň

Vína na hrade Červený Kameň

Fotogaléria

viac informácií
Deň vo vinohradoch® 2016

Deň vo vinohradoch® 2016

Fotogaléria

viac informácií

najbližšie podujatia

 • nov10.2016

  Someliersky kurz - Enológia - náuka o víne 1.časť

  Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Modra v spolupráci s Coral Travel a Enovia s.r.o. si Vás dovoľuje pozvať na akreditovaný kurz pre somelierov profesionálov modul „Enológia náuka o víne “.

  viac info
 • nov25.2016

  Deň otvorených pivníc® 2016

  17. ročník – vrchol sezóny na Malokarpatskej vínnej ceste je tu!

  viac info kúpiť lístky
 • dec8.2016

  Akreditovaný someliersky kurz - Enológia - náuka o víne 2.časť

  Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Modra v spolupráci s Coral Travel a Enovia s.r.o. si Vás dovoľuje pozvať na akreditovaný kurz pre somelierov profesionálov modul „Enológia náuka o víne “. 

  viac info
zobraziť všetky podujatia

vinári

všetci vinári
 • Ivan Rusňák - IRZ Víno Svätý Jur

  Ivan Rusňák - IRZ Víno Svätý Jur

  Rok vzniku vinárstva: 1997
  Vinár narodený 25. 5. na deň patróna vinohradníkov a vinárov na Svätého Urbana. Moje vína sú spracované a vyrábané tradičnými spôsobmi bez použitia reduktívnych metód, čo v praxi znamená, že nie sú upravované, čírené a stabilizované chemickými prostriedkami. Tak isto z nich nie sú týmito
  drastickými zásahmi redukované kyseliny, horčiny, triesloviny a iné látky. Jemnosť, plnosť, čírosť a celková kvalita mojich vín je dosiahnutá klasickým stáčaním a dozrievaním vín v sudoch až po dobu jedného roka a starostlivým dodržiavaním riadeného kvasného a fermentačného procesu počas výroby a zrenia vína.
  Vína vyrobené uvedeným spôsobom nie sú tzv.“mŕtve vína“. Svojím jedinečným naturálnym spôsobom výroby a neopakovateľnou chuťou a arómou si získali širokú klientelu a obľubu. Preto ochutnajte moje vína s prívlastkom VÍNO S CHUŤOU PRÍRODY.

  viac info www
 • Karpatská Perla s.r.o.

  Karpatská Perla s.r.o.

  Naša KARPATSKÁ PERLA je rodinné vinárstvo, ktoré založili manželia Margita a Ladislav Šebovci. V roku 2011 im Zväz výrobcov hrozna a vína na Slovensku udelil za kvalitu vín, úroveň vinárstva a jeho prínos pre sektor vinohradníctva prestížne ocenenie VINÁRSTVO ROKA. Návšteva vinárstva, ochutnávka v degustačných priestoroch, či zdolanie 99 schodov na rozhľadňu s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty stojí za návštevu Šenkvíc a nášho vinárstva.

  viac info facebook www
 • Uhlár Štefan

  viac info

prečítajte si

všetky novinky
 • Deň otvorených ateliérov 2016

  Deň otvorených ateliérov, deň otvorených duší výtvarníkov v Bratislavskom kraji v sobotu 22. 10. 2016 v čase od 10:00 do 21:00 hod.

  čítať ďalej 15. 10. 2016
 • Pozvánka MVC na Hrad Červený Kameň

  Príďte si vychutnať výnimočnú atmosféru na Hrad Červený Kameň, pozývame Vás na malú vínnu cestu v najväčších pivniciach regiónu.

  čítať ďalej 22. 9. 2016