Všetky podujatia pod jednou strechou

Všetky podujatia pod jednou strechou

Už túto sobotu si môžete vychutnať výborné vína priamo na kopcoch Malých Karpát počas 9. ročníka podujatia Deň vo vinohradoch®.  

Cena vstupenky: 15€ a v nej + bonus na nákup vína 5€.   Vstupenky na podujatie zakúpite vo vinotékach a v deň podujatia priamo vo vinohradoch – v Bratislave – Krasňanoch, Svätom Jure, Pezinku a Modre.

Vinári priamo vo svojich viniciach budú ponúkať hrozno a zároveň víno z neho vyrobené. Okrem vína bude možnosť ochutnať frizzante, hroznové mušty či skoré burčiaky. V tento deň sa za skvelým vinohradníckym zážitkom môžete vybrať pešo, autom ale aj na bicykloch.

Navštíviť môžete 52 viníc od Rače, Svätého Jura, Pezinka, Modry až po Vištuk a Budmerice. Súčasťou vstupenky je aj pohár a mapka, ktorá Vám uľahčí vaše putovanie. Navštívte Fuksle, Gelnar, Huncpalky, Hoffnare, Téglik, Bajzle či zbierku 16 odrôd v Šenkviciach. Po tretíkrát Vás privíta lokalita a hon Hofweingarten, ktorý sa ťahá až po mestské hradby Svätého Jura, kde sa na jednom mieste stretnete s obľúbenými jurskými vinármi.

V tento deň bude hrať vo viniciach muzika, ponúkať sa budú kulinárske špeciality 


Archív / nasledujúce

February 2019

  • Fajnkošt16. 2. 2019

    VÝSLEDKY
    22. ročník Budmerickej výstavy vín

September 2018

September 2016