Všetky podujatia pod jednou strechou

Všetky podujatia pod jednou strechou

Tohtoročný koncert bude spoločným vystúpením skupiny Gemini a írskeho skladateľa, gitaristu a speváka Graema Marka. Nenechajte si ujsť letný koncert so začiatkom o 19.00 hod.
Graem Mark je skladateľ, pesničkár, gitarista a spevák pochádzajúci z okolia írskeho Belfastu, ktorý v súčasnosti pôsobí na Slovensku. Na svojom konte má debutový album s názvom Waterways. Žáner, ktorému sa venuje je folk-rocková hudba, dýchajúca atmosférou britských ostrovov. Má za sebou profesionálnu kapelu s ktorou počas dvoch rokov odohral viac ako 70 koncertov.
Skupina GEMINI je kolektív mladých hudobníkov pochádzajúcich z Trnavy. Členovia skupiny sa venujú už niekoľko rokov interpretácii írskej a keltskej hudby. Hra írskych piesní, balád a melódií na klasických hudobných nástrojoch prepojená prvkami klasickej hudby ponúka poslucháčom a priaznivcom tohto žánru príjemný hudobný zážitok.
Počas koncertu odznejú skladby Wild Rover, Lough Erin Shore, Learn me right, Morning Nightcap Tune Set, Sally Garden, Rising on The Moon, Parting glass, Banshee, Donegal, Gravel, Drunken Sailors a mnoho ďalších.
Vstupenky je možné rezervovať mailom na adrese: objednavkymck@gmail.com
Vstupné: 5 € na osobu.
Srdečne vás pozývame.