Všetky podujatia pod jednou strechou

Všetky podujatia pod jednou strechou

Múzeum Červený Kameň počas Noci múzeí a galérií 2017 sprístupní návštevníkom hrad vo večerných hodinách a zároveň priblíži niektoré z činností, ktoré múzeum vykonáva. Bude prístupná časť stálej expozície s možnosťou individuálnej prehliadky priestorov, teda bez sprievodcu.

Odborní pracovníci predstavia návštevníkom aktuálne reštaurovanie zbierkových predmetov a špecifiká reštaurovania vo všeobecnosti, tvorbu aktuálnej výstavy o premenách stálej expozície múzea za posledných 70 rokov a priblížia program scénických prehliadok, ktoré chystáme v nadchádzajúcej sezóne, i ktoré sme realizovali v minulosti.

Súčasne môžete navštíviť aj kaštieľ v Budmericiach. Komentovaná prehliadka kaštieľa so sprievodcom začína každú celú hodinu od 18.00 do 22.00 hod. Vstupné na podujatie 2 €.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Archív / nasledujúce

May 2017

 • Červenokamenské remeselné trhy6. 5. 2017

  Slovenské národné múzeum-Múzeum Červený Kameň pozývalo na obľúbené podujatie Červenokamenské remeselné trhy, ktoré sa po niekoľkoročnej prestávke opäť konalo v dňoch 6. – 8. mája 2017.

 • Vína na hrade Červený Kameň 20176. 5. 2017

  Návštevníci si prišli vychutnať výnimočnú atmosféru na Hrad Červený Kameň, kde sme ich pozvali na malú vínnu cestu v najväčších pivniciach regiónu.

  fotogaléria

April 2017

 • Veľká noc na hrade Červený Kameň14. 4. 2017

  Slovenské národné múzeum-Múzeum Červený Kameň pripravilo pre návštevníkov opäť netradičné scénické prehliadky na motívy slovenskej ľudovej rozprávky Soľ nad zlato.