Všetky podujatia pod jednou strechou

Všetky podujatia pod jednou strechou

  • 29. 6. 2019
  • 12.00 - 21.00
  • od Silnice po Jarnú
    Jablonec

Riečka Gidra, ktorá preteká obcami malokarpatského regiónu spojila tentokrát vinárov 6 obcí, aby Vám v rámci podujatia Vinári od Gidry predstavili svoje vína a ponúkli lokálne produkty. 

Na malebnom náučno – poznávacom chodníku od Silnice (Budmerice) po Jarnú popri riečke Gidre Vám 33 vinárov z Jablonca, Jarnej, Budmeríc, Báhoňa, Vištuka, Štefanovej ponúkne vyše 140 vzoriek svojich vín.

 V blízkosti chodníka sme nedávno otvorili 11 metrov vysokú Vyhliadkovú vežu s altánkom a obecnou degustačnou vínnou pivnicou, z ktorej je výhľad na široké okolie regiónu a dovidíte až na Zobor.

V reštaurácii Občerstvenie POD LIPKAMI v Jablonci si môžete spraviť dlhšiu pauzu a pochutiť si na pleskavici, ponúkneme Vám pizzu priamo z pece a deti sa osviežia výbornou zmrzlinou.

 Veríme, že rodinná atmosféra, príjemné prechádzka lesom popri riečke Gidra s pohárom vínka v ruke a produkty lokálnych producentov Vám spríjemnia letné popoludnie.

 Pozývame vás, príďte v sobotu 29.6.2019 spoznať Jablonec.

 

Cena degustačnej tašky (pohár, leták s mapkou) je 13 eur a môžete si ju zakúpiť priamo v deň podujatia pri všetkých troch vstupoch na náučný chodník, v obci Jablonec, v Jarnej pri futbalovom ihrisku a Silnici za obcou Budmerice.

 Parkovať bude možné na začiatku náučného chodníka pri Silnici (za obcou Budmerice), prípadne aj v strede obce Jablonec, kde je potrebné odbočiť na smerovníkoch na Obecný úrad. Terén náučno – poznávacieho chodníka ako aj výstup na Vyhliadkovú vežičku sú nenáročné, s miernym stúpaním, zjazdné aj pre kočiare, či bicykle.

Tešíme sa na vás.