Deň vo vinohradoch® 2024

07.09.2024
12:00 - 22:00
mvc

Deň vo vinohradoch,
na september sme pre milovníkov putovania po Malokarpatskej vínnej ceste pripravili Deň vo vinohradoch, keď Vás malokarpatskí vinári nepozvú do pivnice, ale do vinice. Pretože víno treba spoznávať od koreňa, nie iba v tej ľahko konzumovateľnej podobe. Tak nezabudnite a 7. september si zarezervujte vo svojom kalendári na toto podujatie, ktoré veríme, že Vás nesklame.

Putovať sa bude nie po pivniciach, ale po vinohradoch, aby ste mali možnosť vidieť krajinotvorný prvok – vinič a ochutnať hrozno z odrôd, z ktorých naši vinári dorábajú víno a samozrejme ochutnať práve to víno z minuloročnej produkcie.


Vstupné je 20 Eur a v balíčku na Vás čaká ochutnávka vo vinohrade, bónus na nákup vína v hodnote 5 Eur, degustačný pohár, orientačná mapa a krásny zážitok aj vďaka sprievodným podujatiam ako živá hudba, opekanie priamo vo vinohrade.


Nezabudnite 7. september 2024 od 11,00 do 19,00 - vstupenky si budete môcť zakúpiť priamo u vinárov alebo prostredníctvom objednávkového systému, ktorý nájdete na našej stránke od 1.8.2024. Viac informácií na www.mvc.sk

Na stretnutie s Vami sa tešia členovia Združenia Malokarpatská vínna cesta

Deň vo vinohradoch

najbližšie podujatia

07.september.2024

Zistiť viac
15.november.2024

Zistiť viac
Dovolenka na slovensku

hlavní partneri

24-pay s.r.o.
POSONIUM Pharma s. r. o.
Framipek
DOXX stravné lísky
Bricol
Malé karpaty
TOI TOI & DIXI, s.r.o.

mediálni partneri

RTVS
Časopis vinotéka
Kam za vínom
Vinotéky & Vinárne