Víno roka 2022

Milovníci vína, pozor! 13. ročník internetového hlasovania o najlepšie slovenské vínaVÍNO ROKA 2022 ® je spustený! Je to anketa, kde o najlepších slovenských vínach rozhodujú tí, pre ktorých vinári svoje víno tvoria. O víťazoch rozhoduje svojim hlasom široká, niekoľkotisícová komunita priaznivcov vína.Svoj hlas za svoje obľúbené víno môžete zaslať prostredníctvom formulára do 01.06.2022, kedy bude internetové hlasovanie zastavené a budú zverejnení celkoví víťazi v 7 kategóriach. V každej kategórii bude podľa počtu Vami pridelených hlasov určené 1., 2., 3. miesto. Celkovo bude ocenených 21 top slovenských vín v 7 kategóriach.

 VÍNO ROKA 2022 - tlačová správa
 VÍNO ROKA 2022 - štatút súťaže
 Výsledky ostatných ročníkov súťaže VÍNO ROKA

HLASUJÚCI POZOR: hlasovať môžete za akékoľvek slovenské víno, ktoré Vám v roku 2022 urobilo radosť na jazyku. Na konci súťaže bude vylosovaných 21 z Vás, ktorí sa zapojíte do hlasovania o slovenské VÍNO ROKA 2022 ®. Výhrou budú ocenené vína, ktoré sa umiestnili na jednej z prvých 3 pozícií v jednotlivých kategóriách. Tak neváhajte a hlasujte!

VINÁRI POZOR: ocenené vína budú identifikovateľné podľa samolepiek na fľaši. Samolepky budú dodané vinárom ZDARMA spoločne s diplomom za ocenené víno. Vinári neplatia ani žiadne účastnícke poplatky, ako je tomu na iných súťažiach.

Hlasovanie tu:

Zdroj: vinoteka-vinaren.sk

 

najbližšie podujatia

07.september.2024

Zistiť viac
15.november.2024

Zistiť viac
Dovolenka na slovensku

hlavní partneri

24-pay s.r.o.
POSONIUM Pharma s. r. o.
Framipek
DOXX stravné lísky
Bricol
Malé karpaty
TOI TOI & DIXI, s.r.o.

mediálni partneri

RTVS
Časopis vinotéka
Kam za vínom
Vinotéky & Vinárne